Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 795 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Łiii.

sobota, 26 września 2009 20:28
Skocz do komentarzy

Przepraszam za moje rozleniwienie się ;) {Dominika} ale zaczął się rok szkolny i nie wyrabiam ;). No to zaczynamy: 
17.07
Dzisiaj odwiedziła mnie ponownie FMM. Przyjechali do chłopca o imieniu Adrian i zahaczyli o mnie ;). Jak zwykle było bardzo przyjemnie i zabawnie.
8.08
Mamy w domu niezłe zamieszanie a to wszystko dlatego, że moja kuzynka, a za razem chrzestna, WYCHODZI ZA MĄŻ. W domu wszyscy chodzą na wysokich obrotach, a ja słyszę tylko fryzjer, kosmetyczka, sukienka itd po prostu baby w swoim żywiole ! A my z tatą krawacik, kamizelka, marynareczka, i gotowe ;d nic prostszego ;). Mama jest świadkową u Angeliki i Sławka, więc ,y z tatą pojedziemy sami do kościoła. Jak zwykle z tatą się spóźniliśmy, ale nikt tego nie zauważył.
Ceremonia w kościele była śliczna, Ale ja ją urozmaiciłem ;D Beknęło mi się na całyyyyy kościół i wszyscy się odwrócili w moją stronę ;), no co ! Przecież powiedziałem Przepraszam !
Potem kwiaty telegramy fotka rodzinna i jedziemy an imprezę, podylać sobie przy fajnej muzyce. Było naprawdę ekstra bawiłem się super ;) Tańczyłem, tak że aż się kurzyło oczywiście z moją mamusią. Impreza o godz. 21.00 dla mnie dobiegła końca, pożegnałem się i poszedłem z rodzicami do domu, a tam czekała na mnie Karolina rehabilitantka, która była w nocy razem ze mną ;) i tak do kończą się imprezy dla osobników w moim wieku, no cóż następnym razem będzie lepiej. 
Zdjęcia > Galeria

Podziel się
oceń
0
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

czwartek, 19 października 2017

Licznik odwiedzin:  37 876  

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione blogi

O mnie

Moi drodzy czytelnicy, chciałbym Was prosić o pomoc. Ze względu na zbliżający się Sierpniowy turnus rehabilitacyjny w Zabajce (25.08-7.09.2010), którego koszt wynosi 4,600 ( http://www.zabajka.home.pl/?wazna-informacja,117 ), a ja na niego nie mam żadnych środków. Proszę Was abyście zasilali konto fundacji, chociażby symboliczną złotówką (każdy grosz się liczy!). Jak do tej pory mnie nie zawiedliście, więc i teraz liczę na wasze dobre serce. Dziękuję Wam. Nikodem

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank Pekao S.A 1/Warszawa
Nr konta 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
Z dopiskiem na leczenie i rehabilitacje Nikodem Furmanek

Statystyki

Odwiedziny: 37876
Wpisy
  • liczba: 67
  • komentarze: 211
Bloog istnieje od: 3128 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl